English version

Navigation


tel: +48 71 345-65-02Usługi

Jeżeli potrzebujesz niewielkiej lub znacznej pomocy, skontaktuj się z American Software Development Group. Działamy w takich dziedzinach, jak:

CONSULTING
Pozwól nam podzieliśc się naszymi spostrzeżeniami i skorzystaj z naszych metod wywodzących się z lat doświadczeń nabytych w różnych środowiskach. Pomożemy ocenić Twoje technologiczne cele, zbierzemy i udoskonalimy specyficzne wymagania. To wszystko składa się na nasz sukces, nie pozostawiając żadnego marginesu błędu.

PROJECT MANAGEMENT
Gdy obciążenie jest większe niż Twój personel może obsłużyć, a nie możesz znaleźć, ani zatrudnić nowego pracownika, skontaktuj się z nami. Możemy zarządzać całymi projektami, dzięki czemu możesz przeznaczyć swoje własne zasoby tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

APPLICATION DEVELOPMENT
Jeżeli potrzebujesz aplikacji opartej na stronie internetowej lub usprawnienia przetwarzania wsadowego, American Software Development Group może tego dokonać. Posiadamy wykwalifikowanych programistów, którzy pracują z najnowszymi technologiami interetowymi, równie dobrze, jak i z tradycyjnymi językami programowania, takimi jak: RPG oraz COBOL.

APPLICATION SYSTEMS SUPPORT
Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze systemy zawsze działały bez zarzutu. Niestety nie zawsze tak jest. Oprogramowanie aplikacji cały czas wymaga TLC dla rozwiązania problemów wynikłych w nieprzewidzianych warunkach, jak również dla dostosowania do zmieniających się potrzeb biznesowych. Pozwól nam dostarczyć Tobie naszą niezawodną i niedrogą alternatywę dla kosztownego wsparcia oprogramowania w firmie.

SYSTEMS INTEGRATION
Jeżeli potrzebujesz integracji systemów, skontaktuj się z American Software Development Group. Współpracujemy ze wszystkimi głównymi bazami danych, wieloma systemami operacyjnymi i językami trzeciej generacji. Oddamy naszą wiedzę i doświadczenie Twojemu zespołowi, abyśmy mogli pracować razem i rozwiązać problemy związane z integracją i migracją danych.

BUSINESS PROCESS RE-ENGINEERING
Zmiana jest dobra. Pozwól American Software Development Group udowodnić, że jest to zmiana na lepsze. Nasz zespół może stworzyć rozwiązania BPM, które pomogą zwiększyć efektywność firmy, poprawią współpracę, ulepszą istniejące procesy oraz stworzą nowe procesy.


O Nas

American Software
Development Group sp. z o.o. American Software Development Group Sp. z o.o.

Adres:
ul. Tczewska 15
51-429 Wrocław


Kategoria